Rochie PAOLA

2,400.00 lei

Rochie PAOLA: Rochie tip corset, cu cupe, bretele late și detaliu lateral din tulle plisat la fustă.

Anulează
COMANDĂ TELEFONICĂ: 0723 300 313
Ghid Marimi

MĂRIME 38404244464850
Circumferință bust (cm)8084889296100104
Circumferință talie (cm)62667074788286
Circumferință șold (cm)909498102106110114
Lungime față (cm)43444546474849
Lungime sup. bust (cm)25262728293031
Lungime spate (cm)41414242434344
Lățime spate (cm)33.534.535.536.537.538.539.5
Lungime umăr (cm)12121213131313
Lungime mânecă (cm)59596060616161
Grosime braț (cm)26272829303132
Circumferință gât (cm)34353637383940
Circumferință sub bust (cm)68727680848892
Descriere

Rochie PAOLA face parte din colecția CHIARA Lavinia Leca.

Detaliile modelului PAOLA

Rochie tip corset, cu cupe, bretele late și detaliu lateral din tulle plisat la fustă.

Mărime, probă și disponibilitate

Opțiunile de mărime listate pentru acest model sunt: 38, 40, 42, 44, 46, 48. Selectarea unei mărimi nu garantează disponibilitatea ei în stoc; cere confirmarea atelierului înainte de comandă.

La probă, verifică potrivirea în zona bustului și a taliei, lungimea și libertatea de mișcare. Pentru compoziția exactă, îngrijire și eventuale ajustări, cere informații specifice acestui model.

Magazinul și atelierul Lavinia Leca se află în Strada Zorelelor 64, Constanța. Consultă programul și datele de contact sau sună la 0723 300 313. Livrarea este disponibilă în județele Constanța și Tulcea, conform condițiilor comenzii.

Informații suplimentare
Marimi

38, 40, 42, 44, 46, 48

Call Now Button