Rochie ROSE

1,200.00 lei

Rochie de inspiratie 20s cu franjuri

Anulează
COMANDĂ TELEFONICĂ: 0723 300 313
Ghid Marimi

MĂRIME 38404244464850
Circumferință bust (cm)8084889296100104
Circumferință talie (cm)62667074788286
Circumferință șold (cm)909498102106110114
Lungime față (cm)43444546474849
Lungime sup. bust (cm)25262728293031
Lungime spate (cm)41414242434344
Lățime spate (cm)33.534.535.536.537.538.539.5
Lungime umăr (cm)12121213131313
Lungime mânecă (cm)59596060616161
Grosime braț (cm)26272829303132
Circumferință gât (cm)34353637383940
Circumferință sub bust (cm)68727680848892
Descriere

Rochie ROSE, din colecția 20s LADYLIKE, este o creație Lavinia Leca disponibilă pentru consultare în magazinul online.

Detaliile modelului

Rochie de inspiratie 20s cu franjuri

Mărime, probă și disponibilitate

Consultă opțiunile produsului și verifică disponibilitatea modelului și a mărimii dorite înainte de comandă. Pentru recomandări de potrivire sau întrebări despre material și personalizare, contactează atelierul la 0723 300 313.

Ne găsești în Strada Zorelelor 64, Constanța. Consultă programul și datele de contact sau explorează celelalte colecții Lavinia Leca.

Compară modelul cu celelalte rochii din colecția 20s LADYLIKE.

Informații suplimentare
Marimi

38, 40, 42, 44, 46, 48, 50

Call Now Button